Petrol Ofisi’nde 40 TL Bonus

Bu kampanya 1 Nisan – 15 Mayıs 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında geçerlidir. Kampanya kapsamında yapılan 4 defa 125 TL ve üzeri işlemlerden 30 TL bonus/indirim kazanılacaktır.

Bu kampanya 1 Nisan – 15 Mayıs 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında geçerlidir.

Kampanya kapsamında yapılan 4 defa 125 TL ve üzeri işlemlerden 30 TL bonus/indirim kazanılacaktır.

Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığıyla katılan kart sahipleri 40 TL bonus kazanacaklardır.

Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 125 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.

Kampanya müşteri bazındadır.

Kampanyaya SMS’le katılanlar en fazla 30 TL bonus/indirim; Bonus Flaş’la katılanlar en fazla 40 TL bonus kazanabilir. Kazanılan bonus , 22 Mayıs - 29 Mayıs 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılabilir.

29 Mayıs sonrası kullanılmayan bonus geri alınacaktır. Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kart sahipleri , 22 Mayıs - 29 Mayıs 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yaptıkları harcamalarda indirim alacak ve bu indirim harcama yaptıkları kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.

Garanti Bonus’lar, Flexi, Money , diğer banka Bonus kartları (ING Bonus Business ve TEB Bonus Business Hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir. ING Bonus Business ve TEB Bonus Business dahil değildir. Paracard, Shop&Fly kredi kartları, Miles&Smiles kredi kartları, taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Bonusnet bankalarına ilişkin ticari ve bireysel kart katılım bilgilerine ayrıntılı olarak bonus.com.tr’den ulaşılabilir.

Kampanya kapsamında kazanılan bonus tutarı bilgisine ilgili kartla Petrol Ofisi istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden ulaşılabilir. Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahipleri kampanyaya katılabilmeleri için, EVET PETROLOFISI yazdıktan sonra kartlarının son 6 hanesini ekleyip 3340’a SMS göndermelidirler (bu kartlar için katılım ücreti 3,99 TL’dir).

Garanti Bonus kartları, diğer banka Bonus kartları ve Money Bonus’la kampanyaya katılan müşteriler, Flexi Card’la da ayrıca katılarak, BonusFlaş üzerinden katılmaları durumunda en fazla 40 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.

İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS'undan geçmelidir. Katılım SMS’leri Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Bankada kayıtlı telefon numarasından gönderilen katılım SMS’inden sonraki işlemler dikkate alınır. Katılım SMS’leri operatör tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Ayrıntılı bilgiye bonus.com.tr ve petrolofisi.com.tr’den ulaşılabilir.

Petrol Ofisi ve Garanti Bankası, kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutarlar.